Marina Cape

Základní informace o hotelu MARINA CAPE...

ikonky

Luxusní hotel Marina Cape (oblast Pomorie) se nachází 15 minut jízdy od letiště v Burgasu a rozprostírá se na mysu v srdci zátoky Acheloj (mezi Pomorie a Nesebarem). Je to jedna z nově postavených staveb britskými investory, kteří sem po vstupu Bulharska do EU přišli investovat. Dnes je celé pobřeží plné nově postavených komplexů. Tento exkluzivní projekt byl v roce 2008 (po jeho dostavění) vyhodnocen jako nejlepší development v Bulharsku.

Přímo před areálem hotelu MC je malý námořní přístav. Můžete si zde pronajmout loďku a plavit se na ní celý den, nebo se projít po zátoce, nebo i zakotvit svou loď či skútr. Můžete jít také na ryby nebo jen tak odpočívat ve dvou hotelových bazénech (s oddělenou dětskou částí, se skluzavkami), s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel Marina Cape je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které chtějí strávit spoustu času v příjemném a poklidném prostředí. Je zde i dětské centrum, kde vám za mírný poplatek pohlídají vaše ratolesti. Ve 3 hotelových restauracích Antica Bistro, Pizza Cape a Marina Grill se podává rozmanité menu, které uspokojí všechny chutě.K dispozici tu je také lázeňské centrum s profesionálními procedurami a kúrami, pro hosty, kteří chtějí dovolenou trávit aktivněji jsou pak k dispozici 2 squashové kurty, bowling, stolní tenis a skvěle vybavené fitness centrum. Pláže má komplex dvě (vzdálené cca 150 m) - dětskou a "divokou" (neudržovanou), kde najdete i soukromí.

Jinak v tomto komplexu Vás nikdo nebude otravovat, jste si svým pánem (ne jako v Egyptě). Součástí centra je i lékařské středisko, potraviny, pár obchůdků, kadeřník, nehtové studio, prádelna (zdarma), bankomat, směnárna na recepci, možnost půjčení aut či kol a samozřejmě i neplacené parkoviště. Komplex má 24-hod kamerovou, hlídací ostrahu.

V obci Acheloj (5 minut pěší chůze) najdete nejen několik dalších restaurací (ochutnejte třeba smažené rybičky TZA-TZA) a obchůdků, ale i pár tržnic s ovocem a zeleninou kde poznáte, že zralé nektarinky, melouny, broskve, rajčata či hrozno jsou lepší, než ty v našich supermarketech. Jinak v Burgasu je spousta supermarketů (Macro, Billa, Baumax.atd.), ale nejblíže (cca 5 km) je Žanet - před odbočkou na Nesebar, kde koupíte nejen základní potraviny, ale vše za velmi příznivé ceny (např.: šampus 1,70 EUR, vína 1,00 až 5,00 EUR). Nezapomeňte na Plisku, Pomorie či Slnčev Brijag pro své známé.Myslíme, že se to tu dá opravdu užít a pamětníci zapomeňte to, co bylo za komančů. Je to ideální místo pro klienty všech věkových kategorií a pro rodiny s dětmi. Pobyt v MC uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Více informací naleznete na: www.marinacape.com

| Copyright © Filip Klouček 2010 | Design Filip Klouček 2010 | Verze 1.0 |